okna.pl mury.pl Bud24 przetargi dekarze forum kontakt

Pomoc     Wyszukaj     Użytkownicy     Rejestracja     Profil     Logowanie     Zaloguj by sprawdzić wiadomości    
Obecny czas: 2017-06-26 14:01

1 2 3 4 5 6 / 6 wszystkich
 Szybka rejestracja       Login:       Hasło:       Powtórz hasło:       Adres e-mail:        
Autor Post

Świeżak

Miejsce:
Wysłany: 2007-11-08 19:54:50, Temat: Technonicol - dobry czy niedobry

Witam.
Przerzuciliśmy się na papę TECHNONICOL (MIDA i PRIMA). Jest tańsza od innych, a co do jakości, jest nawet lepsza. Znane polskie papy są dobre, ale jak w tej reklamie Dosi: "Jak nie ma różnicy, to po co przepłacać".
To nie reklama, to nasze zdanie.
Pozdrawiam.
~marco

niezarejestrowany
Wysłany: 2007-12-03 09:52:47, Temat: Technonicol - dobry czy niedobry

Może i masz rację, ale ja wiem że poza wynajętym biurem w Warszawie nic nie mają.Dzisiaj są jutro ich nie ma w przypadku reklamacji życzę powodzenia z Rosją.

Pozdrawiam

~Icopal

niezarejestrowany
Wysłany: 2007-12-03 10:03:10, Temat: Technonicol - dobry czy niedobry

Sedno papy tkwi w jej środku (wkładka!!!), porównaj parametry techniczne najlepszej papy technonikola z średnią papa Icopalu(siły zrywające i parametr na rozciąganie + temperatura!!!). A co do gwarancij tylko Icopal daje gwrancję pisemną naweto do 37lat, reszta konkurencji daje tzw. gwaramcje na słowo czyli pustą deklaracje nic nie znacząca!!! To są fakty, jeżeli Belpol masz ochotę zapraszam do naszej firmy w Zduńskiej Woli. Sztab szkoleniowy pokaze różnicę;]

Pozdrawiam

Regionalny Przedstawiciel Handlowy Icopal

reg.1

~Icopal

niezarejestrowany
Wysłany: 2007-12-03 10:04:04, Temat: Technonicol - dobry czy niedobry

Sedno papy tkwi w jej środku (wkładka!!!), porównaj parametry techniczne najlepszej papy technonikola z średnią papa Icopalu(siły zrywające i parametr na rozciąganie + temperatura!!!). A co do gwarancij tylko Icopal daje gwrancję pisemną naweto do 37lat, reszta konkurencji daje tzw. gwaramcje na słowo czyli pustą deklaracje nic nie znacząca!!! To są fakty, jeżeli Belpol masz ochotę zapraszam do naszej firmy w Zduńskiej Woli. Sztab szkoleniowy pokaze różnicę;]

Pozdrawiam

reg.1

~:)

niezarejestrowany
Wysłany: 2007-12-03 13:58:41, Temat: Technonicol - dobry czy niedobry

Na jaki układ Icopal daje 37 lat gwarancji (dlaczego 37 a nie 38? czy 37,5). Żywotność dobrych pap modyfikowanych SBS-em określa się na 40-50 lat. O jakości pap na pewno nie świadczy długość gwarancji jaką udzieli na to producent. Nie ma sensu dawanie gwarancji dłuższych niż 10-15 lat. Tak naprawdę to jakość materiału wychodzi już po pierwszych 2 latach. (wtedy pojawiają się wady materiałowe). Wyścig na gwarancje jest troszkę śmieszny i przypomina pewną firmę papierniczą która dała 999 lat gwarancji na swój papier. Powstaje pytanie do kogo zadzwonić jak coś się stanie w 998 roku....

mpoltorak

Bruce Wszechwiedzący :)

Miejsce: Warszawa
Wysłany: 2007-12-05 09:34:42, Temat: Technonicol - dobry czy niedobry

Popieram. Czcze dyskusje o gwarancjach są bezsensu. Icopala znam i wiem co to jest za produkt. Jednak w dalszym ciągu będe się upierał że lepszą papą (średnia z parametrów technicznych i ceny) jest papa Vedag.

Co do technonicola to też nie jest zły produkt.

Parówkowym skrytożecom mówimy stanowcze NIE !!!!
~Icopal

niezarejestrowany
Wysłany: 2007-12-07 22:06:40, Temat: Technonicol - dobry czy niedobry

Icopal daje gwarancję 37 lat na układ Syntan Baza 3 + Polbit WF+ Silver primer. Zgadzam sie z kolegą że papa ma żywotność nawet wiekszą niż 50 lat. Ale tak naprawde papę niszczy dyfuzja pary wodnej pod nią (bomble i pofałdowania), dlatego papa syntanowa jest jedyną papą na rynku, która w 100% wentyluje caly układ!! Stary uklad (papa wentylowana + wierzchnie krycie) był nie pewny ponieważ tylko 25% poprawnie wentylował dach!! Zapraszam na naszą stronkę www.icopal.pl tam jest fajnie to zobrazowane :) Zaś wracając do Vedaga od 2 miesięcy Icopal jest jego właścicielem, koniec tematu;)

Pozdrawiam

reg.1

mpoltorak

Bruce Wszechwiedzący :)

Miejsce: Warszawa
Wysłany: 2007-12-07 22:49:17, Temat: Technonicol - dobry czy niedobry

Równie dobrze można powiedzieć że Vedag jest właścicielem Icopalu. To zwykłe połączenie koncernów ale materiały pozostają swoje prawda

Parówkowym skrytożecom mówimy stanowcze NIE !!!!

Świeżak

Miejsce:
Wysłany: 2007-12-12 10:00:31, Temat: Technonicol - dobry czy niedobry

Papy Technonicol modyfikowane SBS są rewelacyjne .

A co do porównywania
Icopal napisał:

siły zrywające i parametr na rozciąganie + temperatura!!!
dodam jeszcze jeden parametr cena netto m2 ...na który niestety przeciętny Kowalski - pozdrawiam wszystkich prawdziwych Kowalskich - zwraca uwagę .Dotyczy to też poważnych inwestycji gdzie porównywane są wszystkie parametry łącznie z tym ostatnim ... natomiast przekonałem się do tych pap na dachu ...

nie jedną rolkę rozwinąłem ...dla mnie ok
~Icopal

niezarejestrowany
Wysłany: 2007-12-13 19:23:47, Temat: Technonicol - dobry czy niedobry

Zgadzam się, że bardzo ważnym parametrem jest cena lecz wysoka cena papy Icopal nie powstaje się z nieba, powodem jest większa ilość asfaltu nad osnową (osnowa cieńsza kalandrowana) w porównaniu do konkurenji. Papa typu Alfa Top5 (średniak w ofercie) ma 2,1 asfaltu nad osnową a cała reszta konkurencji w najdroższym produkcie max 1,7. Kolejną sprawą to słowo modyfikacja SBS, nie wiem dachirafal czy wiesz co to znaczy papa modyfikowana, techno mają bardzo niski stopień modyfikacji co przekłada sie na jakość i trwałość papy!!! Każda papa wygląda bardzo podobnie i podobnie sie rozwija ;p więc czas pokaże wszystkim co znacza oszczędność na dachu!!!

RPH reg1

Świeżak

Miejsce:
Wysłany: 2007-12-22 19:49:56, Temat: Technonicol - dobry czy niedobry

Moim zdaniem nie płaci się tylko jakość ale także za historię firmy a Icopal ją ma. pracuję z na produktach z tej firmy i mam pewność że jeszsze długi czas będą na rynku. w związku z tym nie będzie problemów z gwarancją . 
~Gonciarz

niezarejestrowany
Wysłany: 2007-12-28 13:11:42, Temat: Technonicol - dobry czy niedobry

Z pap technonicola dobra jest i owszem ale tylko ich mida z wkładka 250 g/m2. O jakości papy świadcza przede wszystkim komponenty z jakich została ona wykonana: wkładka nośna, bitum (liczy sie jegeo waga anie tylko grubość). Chciałem tez zwrócic uwage na filozofie firmy technonicol, produkuje ona gonty dwuwarstwowe od roku a daje na nie 30 lat gwarancji? firma która istnieje 15 lat. bez komentarza. pozdrawiam. I zycze powodzenia z reklamacjami.

~POLL-BUD

niezarejestrowany
Wysłany: 2008-01-09 20:08:15, Temat: Technonicol - dobry czy niedobry

A ja sprzedaję b.dużo m2 Technonicola dla wykonawców i wszyscy wracają do ponownegu zakupu bo raz że jakość super, dwa do wykonania b.dobra, trzy cena!!!

Pozdrawiam.

~POLL-BUD

niezarejestrowany
Wysłany: 2008-01-09 20:09:11, Temat: Technonicol - dobry czy niedobry

A ja sprzedaję b.dużo m2 Technonicola dla wykonawców i wszyscy wracają do ponownegu zakupu bo raz że jakość super, dwa do wykonania b.dobra, trzy cena!!!

Pozdrawiam.

~sranie w banie

niezarejestrowany
Wysłany: 2008-01-11 19:52:58, Temat: Technonicol - dobry czy niedobry

a ja z czystego patriotyzmu nie kupie od rusków nic , czego nie muszę

a pap ode nich nie musze kupować , bo mam lepsze i POLSKIE

~oko za oko

niezarejestrowany
Wysłany: 2008-01-11 20:47:47, Temat: Technonicol - dobry czy niedobry

No i jasne !!! Oni nie kupują mięsa , to my nie kupujmy papy  , A na tych co teraz kupują to za 10 lat teczki znajdziemy !!!
~Icopal

niezarejestrowany
Wysłany: 2008-02-02 13:27:06, Temat: Technonicol - dobry czy niedobry

Ciekawostka dla "Poll-bud", jeżeli jesteś sprzedawcą to znasz pewnie cene zakupu Mida top PV200 S5 (techno) - 10,09zł netto/m2, Ja w ofercie mam nową papę Icopal EKV5-Schifer 200 / 5,2 za cene ........ niżej niż 10zł netto coś dla tych co liczy się tylko cena!!!

RPH Icopal

Szczecin

~krypera

niezarejestrowany
Wysłany: 2008-03-10 13:10:04, Temat: Werner

Niedawno zostałem namówiony na kupno papy "Werner Janikowo".Chciałem kupić "Alfę" z Icopalu,

ale sprzedawca w składzie budowlanym przekonał mnie do "wrenera".Teraz mam obawy, że nie

najlepiej wybrałem. Mój wybór to papa czerwona modyfikowana PV 250 S 5,2. Bardzo proszę o opinię,

najlepiej na : krypera@interia.pl.  Dizękuję

~Tn+

niezarejestrowany
Wysłany: 2008-03-14 22:59:29, Temat:

Do wiadomosci tzw. ''rph icopal'', cena MIDY200 S5, 2. lutego była dużo niższa niż 10,09zł.

''Gratuluje'' znajomości cennika konkurencji. Ileż to polskiego kapitału jest w grupie Icopal, żeby ich produkty nazywać polskimi?

Czy tak wiele postów pracowników firmy Icopal jest obawą przed TechnoNicol???

Reklamacje są załatwiane ''od ręki'', a zdarzają się bardzo rzadko.   

~PH

niezarejestrowany
Wysłany: 2008-03-29 10:03:09, Temat: Techninicol Dobry czy niedobry

Technonicol - słaby jakościowo, Icopal - zbyt drogi. Czy w Polsce nie ma innych producentów? Chociażby Izolmat, Lemar, Izobud, Tes. Ich papy również sprzedają się w tym kraju i nawet w większych ilościach jak Technonicol. Pozdrawiam
1 2 3 4 5 6 / 6 wszystkich