okna.pl mury.pl Bud24 przetargi dekarze forum kontakt

Pomoc     Wyszukaj     Użytkownicy     Rejestracja     Profil     Logowanie     Zaloguj by sprawdzić wiadomości    
Obecny czas: 2018-01-19 18:06

Strona główna » Forum budujących - fazy budowy » Pokrycia dachowe » Odp: blacha na dach firmy blachotrapez
1 2 3 4 5 6 » / 8 wszystkich
 Szybka rejestracja       Login:       Hasło:       Powtórz hasło:       Adres e-mail:        
Autor Post

Świeżak

Miejsce:
Wysłany: 2009-10-09 13:30:09, Temat: blacha na dach firmy blachotrapez

witam wszystkich, mam przestroge dla tych którzy chca załozyć blachę firmy blachotrapez z Rabki. U mnie na dachu po okresie niespełna 1,5 roku zaczeła odchodzic farba. Zakupiłem w tej firmie blache falista z wytłoczeniami miała miec gwarancje na okres 10 lat ale jak zaczeła farba schodzic uznali ze nie jest to ich wina tylko warunków atmosferycznych i takie głupoty. A ja zostałem z blecha która sie łuszczy i zapewne bede musiał ja wymienic. Szkoda pieniedzy na ta blache!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PanieMariuszGłowąPanRusz

Bruce Wszechwiedzący :)

Miejsce: Warszawa
Wysłany: 2009-10-20 16:23:13, Temat: Odp: blacha na dach firmy blachotrapez

Witam

Akurat znam firmę Blachotrapez nie od dziś i w zasadzie nie mogę powiedzieć o nich ani nic dobrego ani złego. Natomiast reklamacja odbywa się na zasadach ogólnych i zawsze można skorzystać z prawa do rękojmi. Jeżeli nie upłynęło 2 lat od zakupu to zawsze mozna zgłosić niezgodnośc towaru z umową (w tym wypadku zakup blachy był umową kupna) i nikt nie robi łaski bo musi przyjąć takie zgłoszenie. A w  tłumaczenia że to pod wpływewem atmosferycznych jakoś nie chce mi się wierzyć. Jeżeli to możliwe to poproszę o skan odpowiedzi na zgłoszenie reklamacyjne na adres ekspert@dachy.org. Chętnie przeczytam.

Mariusz

Parówkowym skrytożecom mówimy stanowcze NIE !!!!

Świeżak

Miejsce:
Wysłany: 2013-12-05 14:01:17, Temat: Odp: blacha na dach firmy blachotrapez

witam mam podobny broblem też mam pasy na blasze na stronie nakładającej oczywiście odmowa reklamacji. Na czym polega ta rękojmia? dodam że moja blacha to mat gruboziarnisty czarny kolor

gracjan

Miejsce:
Wysłany: 2013-12-11 22:15:42, Temat: Odp: blacha na dach firmy blachotrapez

no niby wszystko pieknie jesli maja przyjac reklamacje, ale ktos to teraz musi zdjac z dachu i go zabezpieczyc albo zakupic inny material a z tamtego oczekiwac zwrotu pieniedzy co jest praktycznie niemoziwe :) dlatego zawsze powtarzam, jak dach to dachowka i lepiej troche doplacic raz ale miec spokuj na lata

Skrośny

Złota rączka

Miejsce:
Wysłany: 2013-12-12 11:24:48, Temat: Odp: blacha na dach firmy blachotrapez

Dokładnie, brać dachówkę i nie denerwować się co 1,5 roku :)

gracjan

Miejsce:
Wysłany: 2013-12-23 20:10:29, Temat: Odp: blacha na dach firmy blachotrapez

jak to sie mowi lepiej raz a porzadnie :) jak z kobieta

Skrośny

Złota rączka

Miejsce:
Wysłany: 2013-12-23 21:38:08, Temat: Odp: blacha na dach firmy blachotrapez

Z kobietą to nie raz. Jak najczęściej :)

melchior57

Kuma temat

Miejsce:
Wysłany: 2013-12-25 20:56:19, Temat: Odp: blacha na dach firmy blachotrapez

A ja mam pytanie odnośnie blachy na dach. Czy nożyce do blachy by sobie z nią poradziły?

gracjan

Miejsce:
Wysłany: 2014-01-27 22:22:30, Temat: Odp: blacha na dach firmy blachotrapez

z wiekszoscia blach sobie poradza, a co? sam chcesz klasc ?

ralf00

Złota rączka

Miejsce:
Wysłany: 2014-02-26 22:13:37, Temat: Odp: blacha na dach firmy blachotrapez

tylko nie kolejny amator blachy :P

gracjan

Miejsce:
Wysłany: 2014-02-28 23:34:20, Temat: Odp: blacha na dach firmy blachotrapez

wiesz, niektorzy blache klada na jakies budynki gospodarcze czy garaze bo koszt mniejszy a spac pod tym nie musisz. na dach pewnie kladlby braasa

Skrośny

Złota rączka

Miejsce:
Wysłany: 2014-03-02 12:08:00, Temat: Odp: blacha na dach firmy blachotrapez

Ja bym się nie odważył mimo wszystko, no chyba że jest to bardziej wiata niż budynek :)

wladek1177

Złota rączka

Miejsce: Pruszków
Wysłany: 2014-03-10 21:25:06, Temat: Odp: blacha na dach firmy blachotrapez

ale jak masz dachówke na domu to średnio sie prezentuje blacha na garażu obok:/

gracjan

Miejsce:
Wysłany: 2014-03-10 22:19:42, Temat: Odp: blacha na dach firmy blachotrapez

jak blisko siebie to faktycznie bedzie widoczna roznica. kwestia budzetu. mozna zawsze wybrac betonowa dachowke na gospodarcze budynki zeby zaoszczedzic, braas ma niektore identyczne ceramiczne i betonowe

Skrośny

Złota rączka

Miejsce:
Wysłany: 2014-03-11 09:59:41, Temat: Odp: blacha na dach firmy blachotrapez

Dokładnie, jeżeli jeszcze "na głowę nie kapie" to lepiej wstrzymac się i dozbierać pieniążków i położyć własnie np. braasa coś betonowego. Ładnie się prezentują a właściwości mają na prawdę dobre.

gracjan

Miejsce:
Wysłany: 2014-03-26 08:05:10, Temat: Odp: blacha na dach firmy blachotrapez

na pewno to by bylo lepsze niz polaczenie blachy i dachowki :P

Skrośny

Złota rączka

Miejsce:
Wysłany: 2014-03-26 10:49:38, Temat: Odp: blacha na dach firmy blachotrapez

A to na pewno :D

ralf00

Złota rączka

Miejsce:
Wysłany: 2014-03-28 21:39:08, Temat: Odp: blacha na dach firmy blachotrapez

a kto chce takie połączenia robić jak połączenia dachówki i blachy? taki frankenstein na dachu :P

Skrośny

Złota rączka

Miejsce:
Wysłany: 2014-03-30 11:38:46, Temat: Odp: blacha na dach firmy blachotrapez

Sam pomysł wydaje mi się staraszny. ja mam swoja dachówke z braasa i powiem szczerze, zeby przyszło mi klasc jeszcze raz to połozyłbym to samo :)

gracjan

Miejsce:
Wysłany: 2014-04-04 15:36:37, Temat: Odp: blacha na dach firmy blachotrapez

mowilismy o tym zeby na dwóch budynkach osobnych z ktorych jeden to dom a drugi budynek gospodarczy polozyc inne pokrycia. w sensie podobnie wygladajace ale z innego materialu. jednak lepiej polozyc np ceramiczna w danym ksztalcie na dom a betonowa o takim samym na garaz. koszty sie zmniejszaja a masz jednakowe dachowki od braasa
1 2 3 4 5 6 » / 8 wszystkich
Strona główna » Forum budujących - fazy budowy » Pokrycia dachowe » Odp: blacha na dach firmy blachotrapez